• ostatnia aktualizacja: 16-06-2024

Z dniem dzisiejszym oficjalnie uruchomiłem nową stronę - jandaniluk.pl. To zmieniona i znacząco uzupełniona wersja dotychczasowej strony poświęconej moim badaniom historycznym (garnison-danzig.pl). W ciągu kilku najbliższych tygodni stara strona zostanie ostatecznie wygaszona.

Witryna jandaniluk.pl nie ma być tylko wizytówką czy pewnego rodzaju portfolio, które może pomóc Państwu w nawiązaniu ze mną ewentualnej współpracy. Będę starał się bowiem za jej pomocą nie tylko na bieżąco informować o najnowszych moich publikacjach czy wystąpieniach, lecz również o wartych uwagi konferencjach, sympozjach, pokazach czy innego typu inicjatywach, związanych w pierwszej kolejności się z historią Gdańska. Co jakiś czas pojawią się także informacje o wybranych wydawnictwach (omówienia i recenzje), a także co ciekawsze materiały (skany rzadkich publikacji, map, planów czy ilustracji).

W przygotowaniu są ponadto wersje obcojęzyczne: angielska, niemiecka oraz rosyjska. Zostaną one uruchomione już wkrótce.